آیا می خواهید دفتر خود را بسازید یا به کسبه پرداخت کنید؟

پیمانکاران ساختمان ، آیا شرکت از هم پاشیده است؟ آیا آن بر روی انگشت پا فوت شده است؟ آیا فکر می کنید آن را ترک کنید؟ آیا همسر شما را خسته می کند تا کاری انجام دهد؟ آیا به این فکر می کنید که (خفه کردن ، خفه کردن) یک برنامه برای نوشتن بازرس ساختمان ارسال کنید؟ لطفاً به خاطر خدا بگویید که در نتیجه نیست! “کسانی که نمی توانند به آن کمک کنند تا بازرس شود”.

شاید به خوبی از بسیاری از داستان های خود درباره ساخت پیمانکار ساختمان از ترسناک شنیده باشید. برای اینکه این اتفاق برای شما نیفتد ، کارها را ابتدا شروع کنید. برای شروع کار خود یک پیمانکار معتبر و معتبر یا مطبوع معتبر ساختمان با سابقه  بازسازی ساختمان مناسب پیدا کنید. مراجع مشتریان قبلی آنها را بررسی کنید و هرجا که ممکن است ، به استخرهای شنای کامل آنها بروید. بررسی کنید که استخرها چگونه کار می کنند و از کیفیت کار آنها نیز بهره مند شوید. توصیه می شود برای خرید قیمت های مختلف پیمانکار ساختمان.

برق شما می تواند ظرفیت موقت را تحمل کند. این فقط یک ماده است بازسازی ساختمان نصب یک تیر برق موقت و تماس با شرکت برق محلی برای بازرسی ، سپس بخوابید.

درباره چه مواردی اضافه می کنید؟ اکثر پیمانکاران در زمینه ریختن سیمان و ایجاد پایه و اساس در استخر شما تخصص دارند. با این حال ، شما ممکن است دیگران را به محوطه سازی ، کاشی و عرشه های منطقه اصلی اضافه کنید. دانستن اینکه یک پیمانکار آماده انجام چه کاری است و اطمینان از این که انتظارات شما را برآورده می کند برای استخر مناسب لازم است.

رسانه ها – برنامه های گسترده ای در تلویزیون در رابطه با املاک و طراحی وجود دارد. بنابراین بسیاری از مصرف کنندگان تحت تأثیر ایده هایی هستند که این افراد در این کارگاه ها می بینند. این تأثیرات رسانه ای می تواند به افراد در زمینه طراحی داخلی بیاموزد تا در مورد تغییر محل سکونت و انجام کارهایی که معمولاً انجام نمی دهند با آنها مثبت باشد. مجلات “خانه” همچنین مشاوره و نمونه ای از اتاق ها را برای کپی کردن اساساً برای افراد ارائه می دهند.

اکنون ، تا آنجا که می توانید مجله های طراحی را بحث کنید و تصاویر اتاق هایی را که دوست دارید پاره کنید. شما احتمالاً اتاقهایی را پیدا نمی کنید که دقیقاً مورد نظر یک شخص باشد و بنابراین گرفتن عکس و علامت گذاری آنها با یادداشت هایی مانند “من دوست دارم از شر این دیوار خلاص شوم” ، “این مبل می تواند یک سبک عالی باشد” “،” من فکر می کنم این پارچه ها زیبا هستند “، من این را دوست دارم و آن را دوست دارم.

وقتی پروژه قبلاً شروع شد ، با هر دو پیمانکار در ارتباط باشید. حتی برای دیدن پیشرفت هر یک به سایت ساخت و ساز مراجعه خواهید کرد. خیلی اوقات ، اگر مراقب باشید ، می توان از اشتباهات جلوگیری کرد.