از ایده تا بازاریابی جهانی – یک ربات جدید به نام Ferret

کریسمس معمولاً زمان گرانی برای خانواده است ، هرچند با وب سایت های تجارت الکترونیکی آشنا نیست ، اما کاملاً سودآور است. اطمینان حاصل کنید که در مقابل رقبا ایستاده اید و با توجه به این فرصت فرصت طلبانه 12 ماهه ، کامل عمل کنید.

مشابه آژانس بازاریابی دیجیتال ایمیل. اگر می خواهید چشم اندازها را فریب  ادمین اینستاگرام  دهید ، باید محصولات خود را با توجه به انگیزه و وسایل مارک کنید. ایجاد یک ضبط ویروسی همچنین به شما امکان می دهد در گسترش مأموریت خود فعالیت کنید. مردم عاشق تماشای فیلم هستند. اتومبیل اگر فیلم در مورد کسب درآمد در اینترنت صحبت می کند. من مطمئن هستم که این ویدئو میلیون ها کلیک در TouTube ایجاد خواهد کرد.

اگر به اندازه اکثر ما صاحبان مشاغل مشغول هستید و فکر نمی کنید در تمام طول روز وقت خود را برای ارسال پیام و توییت در اختیار داشته باشید ، از مزایای انتخاب ابزارهای در دسترس مانند HootSuite و CoTweet غافل نشوید. ابزارهای قدرت به شما این امکان را می دهد تا به طور قطع چندین پروفایل رسانه اجتماعی را مدیریت کرده و پیام ها و توییت های خود را برنامه ریزی کنید. احتمالاً شما در بازار حضور خواهید داشت در حالی که توییت های اصلی برنامه ریزی شده شما همچنان موجب رونق تجارت می شود.

اگر اعتقاد دارید که دهان به دهان به شدت توسط شما استخدام می شود ، این فقط کسری از مشتی است که یک وزوز بد می تواند بسته بندی کند. دقیقاً چگونه یک وزوز مضر به وجود می آید؟ بیش از نوید و زیر ارسال. این شما را خواهد کشت. برج گربه برای این است که مدیر اینستاگرام در بازاریابی خود صادق باشد. بگو تقریبا همه چیز. نه آن چیزی که از لذت بردن از توانایی شما و یا توانایی انجام آن برخوردار است. هنگامی که باید خطا کنید ، علاوه بر تحویل ، چنین کارهایی را در مورد کم قول انجام دهید.

شما معمولاً بدون از دست دادن افراد ، اولین تأثیر عمده را ایجاد می کنید. بله ، برای ایجاد اولین برداشت خوب باید تا حدی “جا” داشته باشید. اما همه اینها به مناسب بودن شرایط شما و بیان فردیت شما به طور مناسب در متن برمی گردد. تولید تیزرهای تبلیغاتی شغلی که برای آن درخواست می کنید.

نتیجه گیری من در مورد Ferret این است که این یک محصول کشنده و جدی است که واقعاً گفته می شود که بسیار خوب است. و اگر خودم را در موقعیتی یافتم که امنیت من در گرو محافظت در برابر بمب های اتومبیل بود ، برای استفاده از Ferret باید کلبه محافظ داشته باشم.

در مورد این توضیح بسیار کمی دارید. مستعد بروز نکردن محتوای سایت شما ، دلیلی ندارد که بسیاری از افراد نگاهی دوباره به آن بیندازند. آیا فکر می کنید این واقعا دلیل اینکه کسی به آن وب سایت جهانی که سال گذشته ساخته اید برای شما نمی آید؟

گام اقدام: اگر شما وب سایتی ندارید ، به چندین دلیل مناسب برای این کار احتیاج دارید. اگر نمی توانید چندین دلیل را مطرح کنید ، لازم است متعهد شوید که یکی شوید. اگر وب سایتی وجود دارد ، از ادعاهای بیشتری که میزبان وب سایت شما هستند بیشتر بخواهید تا سایت را پایین آورند و همچنین همه آمار مربوط به سایت شما را توضیح دهید (چند بازدید کننده منحصر به فرد ، چه مدت اقامت دارند ، چه صفحه ای را ترک می کنند ، چگونه آیا آنها شما را پیدا می کنند) پس از آن ، با طراح آنلاین و استراتژی گفتگو خود بنشینید: چگونه می توان رتبه موتور را افزایش داد ، برای مخفی کردن بیشتر مشتریان چه کاری می توانید انجام دهید ، آیا سایت فعلی شما به درستی منعکس می کند که شما چه کسانی هستید و چه مزایایی به هدف شما می رساند مخاطبان و غیره